Meie arstid

null

Dr. Raili Luikmel

Hammaste ravi, proteesimine, kirurgia, implantoloog-parodontoloogia eriarst.

Ei teosta täiskasvanute tervisekassahüvitisega kaetud ravivisiite.

Diplom implantoloogia erialal (EAO organisatsioon)

CV ja täiendkoolitus

null

Dr. Elen Piik

Hammaste ravi, proteesimine, kirurgia, implantoloogia

null

Dr. Karin Kuslapuu

Hammaste ravi, proteesimine, kirurgia, implantoloogia

null

Dr. Merle Vislapuu-Peltoniemi

Hammaste ravi, proteesimine, kirurgia, komplitseeritud juureravi (ravi mikroskoobiga), ortodontia (magistriõpe omandamisel)

Dr Karin Saarnak

Dr. Karin Saarnak (end Kotkas)

Hammaste ravi, proteesimine, kirurgia

null

Dr. Grethen Teppan

Hammaste ravi, proteesimine, kirurgia, komplitseeritud juureravi (ravi mikroskoobiga)

null

Dr. Katrin Piirsalu

Hammaste ravi,  kirurgia

null

Dr. Liisbet Palm

Hammaste ravi,  kirurgia

null

Dr. Klaudia Sirel

Hammaste ravi,  kirurgia

null

Sheila Ismailova

Profülaktika assistent

null

Valida Ismailova

Suuhügienist, lapsehoolduspuhkusel

null

Kadi

Assistent, ostujuht

Tiiu

Tiiu

Assistent

null

Anna

Assistent

null

Tatjana

Assistent

null

Annela

Assistent

null

Anneli

Sekretär

null

Dr. Julia Dmitrijeva

Hammaste ravi, kirurgia, proteesimine

null

Dr. Elari Pihl

Hammaste ravi, kirurgia, proteesimine

null

Carolin

(lapsehoolduspuhkusel)
Assistent

Teised meist

Tomi ema

Suur tänu lapsesõbraliku narkoosi eest narkoosiarstile ja dr. Luikmelile ja sekretäridele. Kõik on väga hästi tehtud ja ilus naeratus lapsele tagasi antud. Laps toibus ka kenasti, palju kiiremini kui arvasime.

Martini ema

Täname noort arsti, kes võlus meie lapsel suu lahti ja saime kõik vajaliku tehtud ilma narkoosita!

Eeva P.

Soovin tänada Teie kliiniku registraatorit pr. Anneli Aru väga meeldiva teeninduse eest. Soovisin infot dr. Raili Luikmeli töögraafiku kohta Tallinnas, sest vajan väga nimetatud hambaarsti konsultatsiooni. Pr. Anneli Aru selgitas väga hästi, kuidas võtta eelnevalt nimetatud arstiga ühendust ja edaspidist tegevust.

Soovin kõigile Maestro Maja Hambakliiniku töötajatele jätkuvat pika meelt ja tervist!

Eeva S.

Parim hambakliinik! Olen nii tänulik ja soovitan kahe käega! 🙂 Hambahaldjas Raili ja vastuvõtuingel Anneli, lihtsalt supernaised! 🙂

Anet P.

Kõige paremad hambaarstid on Maestro majas!Kõige hirmsam õudusjutt-hambaarst! Vähemalt nii see oli minu jaoks mõni aasta tagasi. Tegelikult ütlen ausalt, et olen Maestro kliinikus käinud viimasel ajal suhteliselt tihti ning see meeskond on nii tore ja ei läheks kuskile mujale oma hambaid parandama. Kõik minu hirmud saavad maandatud ja isegi keerulise tarkushamba väljatõmbamise elasin üle. JUHHUUU!

Iti A.

Ilus koht, sõbralikud näod ja väga professionaalne töö. Lastele ka meeldib 🙂

Peeter L.

Kodune kliinik

Aune P.

Viimased 2 aastat seal käinud koos terve perega, k.a oma 3 aastase tütrega ning julgen öelda, et usaldan sealset personali 100%. Teenendus on alati proffessionaalne ning arstid/kirurgid on pädevad ent vastutulelikud ja oskavad läheneda patsiendile olenemata vanusest ning hirmul olemise astmest. Maestro Hambakliinik on seotud tervisekassaga ning vajaduse korral saab ravi teostada ka järelmaksu abil. Ka inimene, kelle kõige õudsam õudusunenägu on hambaarst, väljub sealt kabiinist rahulolevana ning ilusa/terve naeratusega! Aitäh teile 🙂

Anna R.

Imeline persional ja väga hea töö. Olen väga tänulik, et sain nii ruttu oma murele lahenduse ja sai kõik tehtud hästi ja valutult. Olete imelised 🙏🏽

Eliise ema

Täname Maestro maja sekretäri, kes meile narkoositeemal kõike pikalt selgitas ja saime kõigile küsimustele vastused. Meie laps on väga tundlik igasugu meditsiiniteemadega ja kohapeal olid kõik nii toredad ja sõbralikud. Isegi kartmine läks meelest. Suur südamlik tänu teile kõigile!

Jane A.

Väga sõbralikud arstid, oskavad alati hirmud alla tõmmata ja protseduurid täiesti valutud. Turvaline koht kuhu minna enda hammaste eest hoolt kandma.

Heikki P.

Erinomainen palvelu. Ammattitaitoinen henkilökunta. Palvelu myös suomeksi. Raili puhuu hyvin suomea. Voin omasta kokemuksestani suositella juuti tätä hammaslääkäriasemaa.

Marko M.

Töö kiire ja korralik!

Kristel P.

Suur tänu Teie väga asjatundliku, kannatliku ja sõbraliku ravi eest! Parimad soovid ka Teie kolleegidele ja assistentidele!

Lennard O.

Väärt koht. Mina igal juhul olen rahul

Kevini ema

Tahaksin südamest tänada kogu kliiniku personali, eriti Dr. Railit ja narkoosiarsti, kui tehti narkoosis hammaste ravimist. Hambad tehti imeliselt korda, virilast õnnetust lapsest sai üleöö tegus mudilane!
Laps magab öösiti paremini, sööb ja lubab hambaid pesta. Kogu kollektiiv alates sekretärist on lihtsalt super! Nagu üks tore pere. Oleme südamest väga tänulikud. Palju jaksu teile Maestro maja hambakliinik!

Joonase ema

Olen Teile nii tänulik, et sain oma pojale kiirelt ja professionaalset esmaabi! Suured tänud majahaldjale Annelile, super hambaarstile Grethen Teppanile ja tema abilisele Nataljale. Sõbralikkus, hoolivus ja huumor on hirmul patsiendile väga suureks toeks! Suured tänud Teile! Teete oma tööd suure armastusega.

Karli ema

Väga armas ja sõbralik teenindus. Hästi lapsesõbralik. Suur aitäh Teile!

Mariuse ema

Meie oleme väga tänulikud, et Marius sai teie juures  hambaravis käia. Täna  on laps juba rõõmus ja toimetab ringi. Suured suured tänud, dr Railile ja tema väga toredale meeskonnale.

Dr. Maret Kurrik

Hammaste ravi, juureravi, proteesimine